Anglų kalbos kursai sbemokykla.lt šiandien yra įvardijami kaip ypač puiki galimybė visiems, kurie nori šia kalba skaityti, rašyti bei kalbėti taisyklingiau nei tai darė iki šiol. Ir nors egzistuoja daugybė kriterijų, pagal kuriuos reikėtų rinktis anglų kalbos kursus, dėmesį verta atkreipti į tai, kad vis svarbesnė yra ir dar vienas dalykas: tvirtinama, kad prieš pasirenkant anglų kalbos kursus, verta susipažinti su mokytojais, t.y., sužinoti, kas jus mokys ir susipažinti su šių asmenų dosjė. Kodėl tai svarbu? Skubame atsakyti į šį klausimą.

Turėsite galimybę įvertinti akademinius mokytojo pasiekimus bei patirtį

Viena svarbiausių priežasčių, kodėl reikėtų skirti laiko pažinčiai su mokytojų dosjė, yra ta, kad tokiu būdu galėsite susipažinti su mokytojų akademiniais pasiekimais bei patirtimi. Taigi, ši informacija leis jums suprasti, ar mokytojas iš tiesų galėtų pateisinti jūsų keliamus lūkesčius. 

Ar mokytojas gyveno angliakalbėje šalyje?

Sakoma, kad geriausiai anglų kalbos išmoko tie mokytojai, kurie patys kažkada gyveno angliakalbėje šalyje. Jei mokytojas, kuris ves kursus, taip pat yra gyvenęs angliakalbėje šalyje, šis faktas neabejotinai bus įvardintas ir dosjė. 

Asmeninės savybės

Nors siekiant išmokti anglų kalbos svarbiausias dalykas yra mokytojo profesionalumas, dėmesį verta atkreipti į tai, kad visgi nemaža dalis mokinių pripažįsta, kad  asmeninės savybės – taip pat ne ką mažiau svarbios. Mokiniai teigia, kad, jei mokytojas pasižymi tokiomis savybėmis kaip empatija, kantrybė, tai net pačius sunkiausius dalykus mokytis yra kur kas paprasčiau. Taigi, nusprendę skirti laiko pažinčiai su mokytojų dosjė, turėsite galimybę sužinoti, kokiomis asmeninės savybėmis jie pasižymi. 

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad kai žmogaus tikslas yra anglų kalbos kursai, aplinkiniai paprastai jam negaili tokių patarimų, kaip: atkreipti dėmesį į mokymų turinį; įvertinti pamokų skaičiaus bei kainos santykį, pasidomėti, ar bus suteiktos visos mokymosi procesui reikalingos priemonės ir t.t. Ir visi šie patarimai iš tiesų yra labai naudingi, tačiau be jų, nereikėtų pamiršti dar vieno: būtinai raskite laiko susipažinti su mokytojų dosjė. Toks sprendimas jums sužinoti, kokie yra mokytojų akademiniai pasiekimai, kokia profesinė patirtis sukaupta; taip pat sužinosite, ar mokytojas gyveno angliakalbėje šalyje ir kokiomis asmeninėmis savybėmis pasižymi.