Daugpilis – tai vienas iš Latvijos miestų. Šį miestą šiandien aplanko gausybė turistų, tiek iš Lietuvos, tiek įvairių kitų tolimų šalių. Tai antras pagal dydį Latvijos miestas, kuris stebina savo grožiu, gamta ir lankytinomis vietomis.

Retas, kuris lieka nusivylęs atostogomis šiame gražiame mieste. Daugpilis lankytinos vietos garsėja ne tik istoriniais paminklais, muziejais, bet ir vaizdingu kraštovaizdžiu. Daugelis sako, kad Daugpilis yra dar neatrastas Latvijos perlas ir tikrai visai ne veltui. Šalia Daugpilio teka upė prie kurios atvyksta poilsiauti vasarą turistai. Vasarą čia smagu pailsėti ir pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais.

Daugpilis lankytinos vietos

Latvija ir Daugpilis lankytinos vietos garsios ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Rodos, mūsų kaimynė Latvija tikrai turi kuo išsiskirti ir ką pasiūlyti keliautojams. Svarbiausia išsiaiškinti, ko trokštate ir tikitės iš kelionės. Pirmiausia pasvarstykite, ar Daugpilyje norite praleisti tik savaitgalį ar ilgesnį laiką.

Daugpilis gali būtų puiki kelionės kryptis savaitgaliui. Jau pabuvoję šiame mieste keliautojai sako, kad tikrai šis miestas neapvils. Muziejų mylėtojai, surasi ką aplankyti ir ką pamatyti naujo. Čia rasite ne vieną istorinį bei kultūrinį objektą.

Daugpilis gali pasigirti išvystyta turizmo infrastruktūra. Čia rasite daug puikių restoranų, kavinių bei barų, kuriuose galėsite smagiai leisti laiką su draugais, antrąja puse ar šeima.

Daugpilis lankytinos vietos

Viešbučių puikių Daugpilyje taip pat rasite. Nuo svečių namų iki apartamentų ar kelių žvaigždučių viešbučių. Šis miestas tinka ramiam poilsiui kartu su visa šeima ir mažaisiais poilsiautojais.

Ne vienas viešbutis siūlo šeimyninius numerius, kuriuose rasite viską, ko reikia komfortiškam poilsiui. Svarbu, jeigu keliaujate vasaros laiku, tuomet ieškokite nakvynės vietos prieš kelias savaites. Nuvykus, galu jau ir nebelikti gerų pasiūlymų.

Daugpilis itin patiks gamtos mylėtojams. Mat šį miestą supa miškai bei upė. Čia rasite puikių turistinių takelių, kuriais vaikščiojant atsivers gražūs gamtos vaizdais. Taip pat galite išsinuomoti automobilį ir aplankyti apylinkes.

Ne vienas viešbutis siūlo galimybę išsinuomoti dviračius. Taip apžiūrėsite daugiau per trumpą laiką, o ir aktyviai praleisite laiką. Vasarą laukia daug vandens pramogų. Galėsite plaukioti baidarėmis, valtelėmis ar vandens dviračiais. Iš ties verta apsilankyti šiame Latvijos mieste.

Apie viską – https://top-lankytinos-vietos.lt/lankytinos-vietos-daugpilyje/