Ne paslaptis, kad kiekviena kūrėjas ieško šaltinių, iš kurių galėtų semtis idėjų savo kūriniams. Ir kuo tų šaltinių daugiau, tuo geriau. Vis dėlto, verta pastebėti, kad kai kuriais atvejai net ir labiausia kūrybingi žmonės pritrūksta minčių, iš kur galėtų semtis įkvėpimo. Ir jūs susiduriate su tokia situacija? Siūlome jums keletą puikių idėjų.

Miškas
Įdomu tai, kad daugeliui žmonių miškas asocijuojasi su tokiais žemiškais bei buitiškais dalykais, kaip kuras ar žaliava baldams. Dar kai kuriems žmonėms miškas asocijuojasi ir su tokiais dalykais, kaip miško supirkimas, perkame mišką ar pardavimas. Vis dėlto, verta pastebėti, kad tuo pat metu miškas yra puiki erdvė tiems žmonėms, kuris ieško įkvėpimo. Vien ko vertas faktas, kad jame yra ne vienas tūkstantis augalų, gyvūnų bei grybų? Kiekviena jų rūšis – unikali, pasižyminti tam tikromis savybėmis. Taigi, kiekvieną kartą, kai užsukate į mišką, galite sutikti tūkstančius unikalių gamtos kūrinių, kurie, galbūt, taps įkvėpimo šaltiniu, leisiančiu jums sukurti ką nors originalaus.

Kitų kūrėjų kūriniai
Kitų kūrėjų kūriniai taip pat gali tapti puikiu įkvėpimo šaltiniu. Ir nors daugelis žmonių yra linkę manyti, kad bandymas pasisemt įkvėpimo iš kitų kūrėjų kūrinių padeda pamatus kopijavimui, nieko panašaus. Kito kūrėjo kūrinys – tai galimybė pažvelgti į pasaulį, jus supančių daiktus ar reiškinius kitu kampu ir pamatyti naujas spalvas. taigi, visa tai gali padėti pagrindus ne kopijai, o dar vienam, unikaliam jūsų kūriniui.

Duokite sau laiko
Jei kuriate kokį nors kūrinį (romaną, piešinį, muzikinę kompoziciją ir pan.), tačiau pastebite, kad išsisėmėte, tai nebūtinai reiškia, kad turite bandyti bet kokia kaina užbaigti procesą, verčiau duokite sau laiko. Kartais tereikia labai nedaug – tik trumpam atsitraukti nuo darbo ir po kurio laiko patys nustebsite, kiek daug naujų minčių bei potyrių jus aplankė ir kaip lengva užbaigti kūrinį.
Taigi, jei jūsų veikla yra kūrybinė, labai pravartu turėti kuo daugiau jus įkvepiančių šaltinių.