Prieš visus remonto darbus dažniausiai patalpas reikia tinkamai paruošti, jog darbai galėtų eitis sklandžiau. Prieš dažant sienas, celofanu uždengiami baldai ir kitos vietos, kurios neturi būti ištepamos, montuojant langus ar klijuojant tapetus baldai išvis išnešami. Įtempiamų lubų montavimas irgi reiškia, kad reikės šiek tiek pasiruošti ir atsiminti kada geriau imtis šio proceso, o kada ne. Įtempiamos lubos vis labiau populiarėja, tačiau apie jas žino ne visi – tai lubos, kurias sudaro plastikinis ar metalinis karkasas ir pasirinkto stiliaus plėvelė, kuri puikiai papuošia kambario interjerą ir yra puikus būdas sutvarkyti neestetiškai atrodančias lubas. Taigi, kaip pasiruošti šiam procesui, nusprendus, kad jums reikalingas įtempiamų lubų montavimas?

Pirmiausia, tai labai svarbu užtikrinti, jog vietose, kuriose bus tvirtinamas karkasas, sienos būtų tvirtos ir lygios, be jokių įdubimų, kurie gali padaryti įtakos darbui. Taip pat svarbu specialistus informuoti, jei yra kokių nors defektų sienose ar konstrukcinių problemų lubose. Kitokiu atveju gręžiant gali būti pridaroma žalos, tačiau meistrus informavus galima jų išvengti.

Taip pat įtempiamų lubų montavimas negalimas jei tą pačią diena dažėte sienas. Naujai remontuojant visą kambarį patariama lubas montuoti prieš antrąjį sienų dažymą. Taip užsitikrinsite, kad net ir pažeidus sienas, jas vėliau uždažysite. Jei žadate klijuoti tapetus, tai geriau pirmiau sumontuoti lubas, nes uždėjus lubų plėvelę, kambarį reikės pakaitinti, todėl tapetai gali perdžiūti ir atlipti. Daug geriau tapetus klijuoti po to, kai jau įrengtos lubos.

Įtempiamų lubų montavimas atliekamas tik tuomet, kai visos lubose reikalingos sistemos jau būna įrengtos. Tarkime, jei jums reikalinga vedinimo sistema ir žinote, kad tai bus įrenginėjama ant lubų, tuomet pradžiai pasirūpinkite šiuo dalykų ir tik tuomet užsakinėkite įtempiamas lubas. Visos priešgaisrinės, saugos sistemos bei elektros instaliacijos bus paslepiamos už įtempiamų lubų, todėl galėsite džiaugtis nepriekaištingu vaizdu kambaryje. Specialistams visuomet reikia nurodyti kuriose vietose yra elektros laidai tiek sienose, tiek lubose, kadangi jie gali būti pažeisti. Iškart nurodant visas komunikacijas, įtempiamų lubų montavimas praeis dar sklandžiau. Kokybiškas paslaugas užsisakyti galite – https://www.lubunamai.lt/.