Daugelis sako, kad laiptų turėklai yra labai svarbi detalė, tačiau tuo pat metu netrūksta žmonių, kurie nusprendžia jų atsisakyti. Tad, kaip suprasti, kuris variantas konkrečiu atveju yra geresnis? Galbūt, sprendimą priimti bus lengviau tuo atveju, jei susipažinsite su visais už ir prieš. 

Viena iš priežasčių, kodėl laiptų turėklai yra verti jūsų pasirinkimo, ta, jo j ši detalė suteiks daug puošnumo ne tik laiptams, bet ir namams. Ne paslaptis, kad šių dienų gamybos sprendimai yra tokie modernūs, jog galima pagaminti ypač puošinius, ypač estetiškus ir  ypač patraukliai atrodančius laiptų turėklus.

Svarbu pastebėti ir tai, jog laiptų turėklai suteikia saugumo. Įsigyti laiptus su jais, ypač rekomenduojama tuo atveju, jei namuose gyvena senyvo amžiaus žmonės arba vaikai.

Prieš

Kaip matyti, laiptų turėklai turi iš tiesų puikių privalumų, tačiau tai dar tikrai ne reiškia, jog nebūtų galima rasti nei vieno prieš argumento.

Vienas iš minusų yra tas, kad laiptų su turėklais gamyba truks ilgiau. Priklausomai nuo turėklų dydžio bei formos, laiptų su turėklais gamyba gali būti net keliomis savaitėmis ilgesnė, nei tuo atveju, jei užsisakysite laiptus be jų.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad laiptų turėklai tikrai pareikalaus didesnių išlaidų: tikėtina, kad prireiks  apie 10 – 25 proc. didesnio biudžeto. Bet be laiptų turėklų itin neužtikrinamas nei laiptų saugumas, nei estetika.

Taigi, kaip matyti, kuomet kalbame apie laiptų turėklus, drąsiai galima sakyti, kad tai yra viena iš tų detalių, kuri gali būti vertinama priešingai: galima rasti ir argumentų, kodėl verta  rinktis laiptus su turėklais, tačiau taip pat netrūksta priežasčių atsisakyti šios detalės. Tad, jei siekiate saugumo bei dekoratyvumo, tokiu atveju iš tiesų vertėtų investuoti į laiptų turėklus. Tačiau, jei jūsų tikslas yra kuo mažesnis biudžetas ar trumpesnė laiptų gamyba, tada turėklų vertėtų atsisakyti. Belieka tik pridurti, kad laiptai ir jų turėklai yra ilgalaikė investicija, tad gerai viską apgalvokite.  Raskite laiko įvertinti savo poreikius bei pasirinkti geriausią sprendimą.