Kuriant namų dizainą, norisi viską padaryti kuo gražiau, todėl daug dėmesio skiriama visoms įmanomoms detalėms. Deja, galima pastebėti tendenciją, jog visuomet per mažai dėmesio gauna lubos, todėl daugelio namuose jos tiesiog baltos, be jokių akcentų. Tokios lubos yra visiškai neutralios ir neturi jokios įtakos dizainui. Nors tai nėra blogiausias variantas, tačiau išnaudojus lubas kiek labiau, galima džiaugtis ir jaukesniais kambariais ir net susikurti vizualiai didesnę erdvę. Svarbiausia jas teisingai panaudoti. Kol kas daugiau dėmesio visuomet skiriama grindims, sienoms ir baldams, tačiau lubos irgi yra siena, kuri turi daug įtakos bendram kambario vaizdui. Nesvarbu kokį būdą padailinti savo luboms pasirinksite, svarbu, kad jos derėtų prie kambario. Puikių dizaino galimybių atrasti galima renkantis spalvotesnius dažus, raštus, o kai kuriais atvejais padėti gali ir įtempiamų lubų montavimas.

Dažnai lubas reikia glaistyti, tinkuoti, lyginti ir dažyti. Tik atliekant šiuos dalykus galima džiaugtis puikiais rezultatais, tačiau kartais tiek daug dėmesio vien lubos skirti nesinori, todėl į pagalbą pasirinkti galimą įtempiamų lubų montavimą. Tai labai greitas ir paprastas būdas greitai džiaugtis įdomesnėmis lubomis. Tokio tipo lubos gali būti įvairių spalvų, raštų ir, pagal poreikį, net ir su nuotraukomis ar tam tikrais pasirinktais paveikslėliais. Jos sumontuojamos per kelias valandas, o kaina atitinka kokybę.

Jei įtempiamų lubų montavimas neatrodo jums tinkamas variantas visuomet galima išlikti prie klasikos ir rinktis tinkamos spalvos dažus. Vėlgi svarbu atsiminti, kad lubos neprivalo būti vienspalvės, galima rinktis kelių spalvų dažus, ornamentus, raštus. Priderinkite spalvas prie jau esamų, išbandykite tų spalvų skirtingus atspalvius. Galima rinktis ir visiškai neutralių spalvų derinį, kuris nekris į akis, tačiau suteiks žaismingumo ir jaukumo. Kai kurie renkasi net ir medžio paviršiaus imitaciją, jei tai tinka prie interjero ir net nudažo lubas tokia pat spalva kaip ir sienas. Tuomet erdvės sumažėja vizualiai, todėl toks būdas tinkamesnis dideliems kambariams. Tačiau rezultatas atrodo gana įdomiai. Galima rinktis ir paveikslėlius, piešinius ir panašius elementus ant lubų. Įvairaus pasirinkimo rasti galite – https://www.lubunamai.lt/.