Statistinė dailiosios lyties atstovė turi bent kelias dešimtis porų batelių. Kai moteriški batai sudaro tokią nemenką įvairovę, atrodytų, sukurti patrauklų įvaizdį tikri neturėtų būti sunku. Tačiau, ar viskas taip paprasta? Pasirodo, yra priešingai – kai pradedame kalbėti apie tai, kokie moteriški batai labiausiai tinka vienam ar kitam įvaizdžiui, netrunka susidurti ir su įvairiais teiginiais, kurie priverčia dar ilgai svarstyti: mitas tai ar tiesa. Taigi, šį kartą kviečiame susipažinti su tam tikrais mitais. Pažintis su jais lems puikų rezultatą – greitai sukursite itin patrauklų įvaizdį.

Mitas nr. 1 – baltų spalva turi derėti prie rankinės spalvos

Vis dar gajus mitas neva batų spalva turi būti tokia pat kaip rankinės. Vis dėlto, šis teiginys neturi nieko bendra su realybe. Batų bei rankinės spalvos gali būti visiškai skirtingos ir dėlto tikrai nereikėtų jaudintis. Priešingai, atveria dar daugiau galimybių kurti pačius netikėčiausius bei išradingiausius derinius. 

Mitas nr. 2 – prie džinsų tikrai netiks klasikinio stiliaus bateliai

Daugelis akcentuoja, kad džinsai bei sportinio stiliaus bateliai yra puikus derinys, o, štai, klasikinių batelių verčiau atsisakyti. Nieko panašaus, jei jūsų drabužinėje laukia puikūs klasikiniai batai moterims, tai juos, jei tik pageidaujate, galite drąsiai avėti prie džinsų.

Mitas nr. 3 – jei moteriški batai yra su blizgučiais, tai juos galima avėti tik prie vienspalvės aprangos

Tai – dar vienas mitas, kuriuo tikrai neverta tikėti, nes jei patikėsite, tai reikš, kad atimsite iš savęs galimybę kurti patrauklius ir ypač šventiškai atrodančius derinius. Blizgūs moteriški batai tikrai tinka prie blizgios arba daugiaspalvės aprangos. 

Mitas nr.4 – sportiniai moteriški batai tiks prie sportinės suknelės

Jei norite itin patogius sportinius moteriškus batelius, tai dar tikrai nereiškia, kad juos avėti galite vilkėdamos tik sportinę suknelę. Nieko panašaus – daili, vienspalvė klasikinio stiliaus suknelė taip pat gali puikiai derėti prie šios avalynės. 

Dažna dailiosios lyties atstovė tikrai  praleidžia ne vieną minutę bent mintyse kurdama vaizdinius, kokia avalynė tiktų labiausiai. Akivaizdu, jei vadovausitės šiais patarimais, tai rasti geriausius sprendimus nebus sunku – beliks tik mėgautis puikiu vaizdu.