Sekti tendencijas yra ne tik madinga, bet ir būtina – reaguodami į tai, kokius pasirinkimus daro vartotojai, prekybininkai gali koreguoti savo tolimesnius veiksnius. Pastaraisiais metais pastebima tendencija, kad stilingi drabužiai moterims internetu sužavi vis daugiau ir daugiau pirkėjų. Pabandykime apžvelgti, dėl kokių priežasčių taip yra. 

Viena iš priežasčių, kodėl ką tik įvardintas pasirinkimas tapo tokiu populiariu yra tas, jog šiandien dailiosios lyties atstovės turi kaip niekada daug veiklos. Vis daugiau darbo pasiūlymų, vis daug atsakomybių; daugiau mėgstamų užsiėmimų. Natūralu, kad esant tokiam dideliam užimtumui nesinori gaišti laiko keliaujant iš vienos parduotuvės į kitą. Taigi, moteriški rūbai internetu šiuo atveju yra puikus pasirinkimas – sutaupoma ypač daug laiko.

Jei didžioji dalis vyrų nemėgsta lyginti planuojamų įsigyti drabužių, tai dailiosios lyties atstovėms tai yra vienas maloniausių užsiėmimų – jos gali pusvalandį ir daugiau žiūrėti į gaminius, bandydamos nuspręsti, kuri iš dviejų suknelių labiau tiks prie ką tik įsigytos suknelės,  ir kuris iš dviejų megztinių labiausiai tiktų rudeniško įvaizdžio kūrimui. Vis dėlto, leidžiant laiką fizinėse parduotuvėse, gali būti sudėtinga adekvačiai palyginti prekes, tuo tarpu lankantis internetinėse parduotuvėse prekių palyginimas tampa ypač patogiu procesu.

Moteriški rūbai internetu kaip niekada didelio populiarumo sulaukė ir dar dėl dar vienos priežasties: didelė dalis merginų bei moterų prisipažįsta, kad rasti laiko apsipirkimui internetu yra kur kas lengviau nei kelionei į fizines į parduotuves. Na, o, kai laiko rasti yra lengviau, tai  ir apsipirkimai vyksta dažniau.

Dar viena priežastis, dėl kurios moteriški rūbai internetu sužavi vis daugiau ir daugiau pirkėjų, yra išpardavimas. Ne paslaptis, kad būtent pastarieji žavi didelę dalį dailiosios lyties atstovių, tuo tarpu internetinės parduotuvės juos rengia ypač dažnai.

Taigi, kaip matyti, situaciją, jog moteriški rūbai internetu šiandien sužavi vis daugiau ir daugiau pirkėjų, lėmė nemažai įvairių priežasčių. Tuo tarpu belieka tik daryti prielaidą, kad bent jau per artimiausius kelerius metus ši tendencija tikrai nesikeis-  moteriški rūbai internetu ir toliau išliks vienu populiariausių pasirinkimų.